Що таке Pj-dance (go-go)? Це не один конкретний стиль танцю, тут змішано багато популярних і найактуальніших напрямків, які злиті воєдино. Але не потрібно казати, що це просто набір рухів, це можливість навчитись рухатись, танцювати під музику, відчувати її ритм і при цьому імпровізувати, отримуючи від цього задоволення.

Pj-dance (go-go) – саме ця імпровізація під музику, яка звучить, яку Ви відчуваєте, це можливість рухатись вільно і легко, при цьому не задумуватись про правильність виконання Ваших рухів. Адже коли Ви по-справжньому відчуваєте ритм музики – Ви 100% рухаєтесь правильно.

go_go_dance

Pj-dance (go-go) часто називають «клубні танці». Чому клубні? Здогадатись не важко, це те, що можна танцювати в клубі під клубну музику.

Наші трепнери по Pj-dance допоможуть Вам навчитись танцювати та імпровізувати під музику.

Ми навчимо Вас багатьом рухам і технікам, навчимо чути та відчувати ритм музики. Завдяки цим знанням Ви з легкістю зможете танцювати вільно, завдяки чому, додасться впевненість в собі, Ви відкриєте щось нове для себе. І не варто думати, що Ви занадто дорослі, маленькі, крупні і т.д адже це не має значення.